•  

X Edycja Gdynia Design Days

X Edycja Gdynia Design Days


NADCIĄGA PROJEKTOWY SZTORM W GDYNI!
Centrum Designu Gdynia i Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia zapraszają na 10. edycję #GdyniaDesignDays. W programie przewidziany jest szereg wydarzeń z zakresu zarządzania wzornictwem, kierowanych do początkujących i bardziej doświadczonych przedsiębiorców. Szykuje się prawdziwy #sztorm w myśleniu o przyszłości!
 
POZNAJEMY SIĘ
Na dziesięć festiwalowych dni Gdynia stanie się platformą porozumienia między najważniejszymi ogniwami branży kreatywnej. Zaprosimy do dyskusji i dialogu o możliwościach, jakie stwarza dobrze zaprojektowana, a zatem skuteczna współpraca biznesu i designu.
 
UZUPEŁNIAMY SIĘ
Jak powinna wyglądać współpraca przedsiębiorców z projektantami? Jak powstawały strategicznie zaprojektowane produkty i usługi? Jak realizować wspólne cele i odpowiadać na wyzwania rynkowe oraz budować przewagę biznesową?
 
Odpowiemy na te pytania w trakcie dwudniowego bloku wydarzeń pod wspólnym tytułem „Design językiem Biznesu”. W dniach 7-8 lipca Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia stanie się miejscem spotkań, prezentacji, warsztatów i dyskusji o strategicznej roli designu w biznesie. To bogate, multidyscyplinarne wydarzenie stworzy okazję do poszukiwania nowych inspiracji, kontaktów i rozwiązań.
 
W wydarzeniu weźmie udział 300 uczestników oraz 20 prelegentów z Polski i zagranicy, wśród których znajdą się przedstawiciele z różnych branż. Goście specjalni wyróżniają się tym, jak łączą design i biznes, z sukcesem uzyskując lepsze wyniki. Zaprosiliśmy m.in. Zuzannę Skalską (360°inspiration), Marię Potoroczyn, Michała Mazura (Trendnomad), Johana Adda (były UX Architect w firmie Apple) czy Joannę Pawlak-Kuligę (IKEA). Nad całością czuwać będą Henryk Stawicki i Justyna Turek z Change Pilots.
 
WSPÓŁPRACUJEMY 
Skuteczny przedsiębiorca wie, że dobre wzornictwo przekłada się na sukces produktu i usługi, a nowoczesny design wyróżni firmę na tle konkurencji. „Stwórz i Sprzedaj”, to propozycja cyklu warsztatów i wykładów, skierowanych do młodych przedsiębiorców i specjalistów z sektorów kreatywnych, którzy będą mieli okazję otrzymać praktyczny instruktaż z zakresu prowadzenia firmy, marketingu i sprzedaży. Swoim doświadczeniem podzielą się Mateusz Kusznierewicz, Mona Kinal, Joanna Staniszewska, Patryk Siedliński  i Tomasz Zieliński.
 
WIDZIMY SIĘ!
#GdyniaDesignDays to idealny czas na poznanie nowych ludzi, potencjalnych współpracowników czy podwykonawców. Zapewniamy przestrzeń do wzajemnego poznania, zawodowych dyskusji, ugruntowywania wiedzy i jej konfrontacji z rynkiem, sprawdzenia prototypów zdolnych projektantów, ale przede wszystkim rozmów i spotkań, które mogą skłonić do dalszych twórczych poszukiwań. Chcemy udowodnić, że design mówi językiem biznesu i że jest to język sukcesu.
 
CZAS NA GDYNIA DESIGN DAYS!
Otwartość i przenikanie kultur zawsze charakteryzowały Gdynię. Takie jest też współczesne projektowanie, które tu, nad Bałtykiem, idealnie współgra z energią i dynamiką miasta. Nadchodzi #sztorm! 
 
Większość wydarzeń festiwalu Gdynia Design Days odbywać się będzie na terenie Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia. W programie wystawy, warsztaty, wykłady, projekcje, bloki tematyczne, oprowadzania kuratorskie oraz niezobowiązujące spotkania twórców, ekspertów, przedstawicieli biznesu, mieszkańców i turystów.
 
Kiedy: 30 czerwca – 9 lipca 2017
Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia
 
WIĘCEJ INFORMACJI:
www: http://gdyniadesigndays.eu
FB: facebook.com/gdyniadesigndays
Instagram: @gdyniadesigndays
Oficjalny hashtag: #GDD2017 #gdyniadesigndays #sztorm
Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: