•  

Nowy nabór - studia podyplomowe na PG

Nowy nabór - studia podyplomowe na PG


Fundacja ECD, Politechnika Gdańska oraz firmy z Pomorskiego Klastera ICT Interizon zapraszają do udziału w naborze na studia dualne. W ofercie znajdują się trzy kierunki studiów dualnych, które odpowiadają na najbardziej istotne potrzeby rekrutacyjne tej branży.

Inicjatywa ta, pomaga rozwijać rynek pracy na Pomorzu oraz zachęca do inwestycji w naszym regionie nowe firmy, ponieważ studia w pełni odpowiadają potrzebom pracodawców. 

ZOSTAŃ INŻYNIEREM ZAPEWNIENIA JAKOŚCI

Ruszył nabór na III edycję studiów podyplomowych Zapewnienie jakości w branży technicznej. Studia łączą zagadnienia jakościowe oraz techniczne. To unikalne zestawienie kwalifikacji, która otwierają możliwość aplikowania na liczne atrakcyjne oferty pracy w branży produkcyjnej. 

PRACA NA STANOWISKU INŻYNIERIA PROCESU (ELEKTRONIKA)

Można już aplikować na studia podyplomowe Inżynieria produkcji urządzeń elektronicznych. Podczas zajęć, laboratoriów oraz wizyt w nowoczesnych firmach produkujących podzespoły elektroniczne (Flex, Jabil, Assel, Radmor) zdobędziesz cenne kwalifikacje do pracy w zawodzie inżyniera procesu, które ułatwią awans lub zdobycie nowej pracy w zawodzie inżyniera procesu w branży elektronicznej. Szczegóły pod linkiem. 

ZACZNIJ PRACĘ W BRANŻY IT

Szacuje się, ze na kandydatów czeka obecnie w Polsce ok. 40 tys. ofert pracy w branży IT. Zapisz się na studia Aplikacje i usługi internetowe na Politechnice Gdańskiej, aby zacząć pracę na stanowisku Jr. Front-End Developera. Studia są realizowane we współpracy z firmami IT. Zajęcia prowadzą zatrudnieni w nich programiści. Kontakt z firmami podczas studiów ułatwia znalezienie pracy w nowym zawodzie. Szczegóły pod linkiem. 

Więcej informacji (tutaj)

 

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: