•  

Moc Managera

Moc Managera


Świat się zmienia, zmieniają się też warunki pracy Managerów. Kiedyś rola Managera ograniczała się głównie do roli nadzorcy, natomiast teraz oczekuje się od niego znacznie więcej. Przygotowany przez Nowak Adventure Travel program DEAL pozwala uczestnikom programu lepiej poznać i zrozumieć siebie oraz swoje zachowania w sytuacjach stresowych.

"Znam swoje zachowania" – odpowie niejeden/niejedna z Was, ale czy na pewno? W małych firmach, w dużych korporacjach często nie ma dnia bez sytuacji stresowej. W dzisiejszych czasach częściej chcemy MIEĆ niż BYĆ, stąd sytuacje stresowe.

Zabierzemy Cię w podróż, gdzie stres pojawi się, by BYĆ. Cofniesz się do czasów, w których działały pierwotne instynkty i uruchomisz je w sobie.

Chcesz MIEĆ czy BYĆ? A może i jedno i drugie?
Sprawdź Siebie, sprawdź NAT!

www.nat.travel

NOWAK ADVENTURE Travel Sp z.o.o to biuro podróży z licencją turystyczną na całym świecie. Od 15 lat kompleksowo projektujemy, organizujemy i realizujemy wszelkiego rodzaju wyjazdy motywacyjne (incentive travel), integracyjne, imprezy firmowe oraz eventy.

 

Nowak Adventure Travel Sp. z o.o.
www.nat.travel
email: info@nat.travel
tel. +48 58 34 59 225

 

 

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: