•  

Lutowe spotkanie Klubu Link - widzimy się w nowym miejscu!

Lutowe spotkanie Klubu Link - widzimy się w nowym miejscu!


Lutowe spotkanie Klubu Link zapowiada się wyjątkowo. W tym miesiącu naszych Klubowiczów zapraszamy do linkowania w nowej lokalizacji w Sopocie.

Końcówka roku 2017 oraz początek 2018 to czas pełen emocji dla Linkowiczów. W grudniu odbyło się 50 spotkanie Klubu Link, co było wspaniałą okazją nie tylko do wspominania, ale również snucia planów na przyszłość. W styczniu ostatni raz spotkaliśmy się w restauracji Mesa w Sopocie. Mesa gościła nas przez wiele miesięcy. Dziękujemy za współpracę i wiele wspomnień. 

W lutym widzimy się w nowej lokalizacji - w Pomarańczowej Plaży w Sopocie. Wierzymy, że to miejsce również stworzy okazję do efektywnego linkowania i wspólnego wymyślania pomysłów. 

Kiedy? 13 lutego, godz. 19:00
Gdzie? Pomarańczowa Plaża w Sopocie, ul. Emilii Plater 19. 
Rejestracja? Nie jest wymagana. Zapraszamy!

LINK KLUB to efekt spontanicznego pomysłu na comiesięczne spotykanie się w nieformalnych okolicznościach aby rozmawiać, dyskutować, nawiązywać kontakty, wymyślać i planować wspólne przedsięwzięcia w obszarze rozwoju i innowacji. Spotkania są otwarte i nie wymagają rejestracji. Zapraszamy przedsiębiorców, osoby związane z otoczeniem biznesu, naukowców i innych, którzy chcą dołączyć do grona Linkowiczów

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: